Транспортери зерна

 
Основним призначенням купити пневмопогрузчик зерна є перевантаження зерна з силосів, токів або елеваторів у транспортні засоби для перевезення. Окрім зернових культур такий навантажувач може використовуватись для розвантаження та транспортування також круп, макухи, бобових культур, комбікормів, шроту олійних культур, екструдату зернових культур, паливних гранул, дров'яної стружки, тирси, а також для подачі матеріалів в приймальні пристрої транспортерів для подальшого їх гранулювання і розфасовки.
Ви можете використовувати навантажувач зерна для роботи в будь-яких умовах, в тому числі при підвищеній вологості, високих температурах та сильному запиленні.
Транспортер норія та інше устаткування для зерна можна придбати у компанії «Зернові комплекси і системи». Представлені транспортери використовують для переміщення різних зернових культур. Можливий варіант з механічним або ручним завантаженням. Для їхнього виготовлення використані тільки найкращі матеріали. Устаткування використовують під час обробки зерна, на підприємствах харчової промисловості.
 
 
 
Купити пневмопогрузчик зерна можна території України, крім Донбасу. Термін гарантійного обслуговування становить 1-2 роки. У разі замовлення двох одиниць — отримайте знижку у розмірі 7%.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Зернові комплекси та системи: зерносушарки, будівництво зерносховищ
(основний офіс)

09113, Україна, Київська, Біла Церква, вул. Сквирське шосе, будинок 194, офіс 405
  • +38 (044) 332-41-XX

Офіційний сайт

ТОВ «Зернові комплекси та системи»

ТОВ «Зернові комплекси та системи»

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create