Пневмотранспортери зерна

 
Кількісні та якісні показники врожайності напряму залежать від вірно вибраного обладнання, котре застосовується при навантажувальних та розвантажувальних роботах, а також під час транспортування зерна. Система транспортування зерна повинна забезпечити швидке і одночасно дбайливе переміщення зерна. Пневмотранспортер зерна ціна  є незамінним обладнанням у сільському господарстві.
Чим швидше зерно з поля потрапляє на сушарку, а далі в силос зберігання, тим менше погодні умови впливають на його якісні показники, і тим дорожче воно буде оцінене при продажі.
Гнучкий рукав поміщається в бурт з зерном, вентилятор нагнітає повітря, зерно всмоктується і подається в магістраль. На цьому етапі зерно провітрюється, що сприяє поліпшенню його якості. Після чого по сталевих трубах зерно потрапляє на склади, в кузов транспортного засобу або будь-який інший резервуар.
В каталозі представлені пневмотранспортери зерна з системою пиловловлювання, з приводом від ВВП трактора та зі всмоктуючо-нагнітаючим принципом дії. Обороти вентилятора - від 2000 об/хв та продуктивність від 5 тонн за годину. Такі пневмотранспортери призначені для транспортування зерна або будь-яких інших злакових культур на значні відстані. Вони використовуються для завантаження та розвантаження транспортних засобів, зернових сховищ, для транспортування зернових культур в приміщеннях або на полях і т. д.
 
 
 
 
Як показує практика, використання для транспортування зерна пневмотранспортер зерна ціна  дозволяє в кілька разів зменшити кількість дробленого та пошкодженого зерна в порівнянні з механічнім методом перевалки зерна (шнекові або скребкові транспортери, норії).
Гарантія на обладнання до 2 років. Зручна доставка по Україні.
 

Фільтр

Показати з ціною
від
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Зернові комплекси та системи: зерносушарки, будівництво зерносховищ
(основний офіс)

09113, Україна, Київська, Біла Церква, вул. Сквирське шосе, будинок 194, офіс 405
  • +38 (044) 332-41-XX

Офіційний сайт

ТОВ «Зернові комплекси та системи»

ТОВ «Зернові комплекси та системи»

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create