Кожне аграрне господарство ставить перед собою дві мети - зібрати врожай та успішно продати його на ринок. Але між двома цими завданням варто поставити ще одне - належне зберігання зерна! Адже якщо товар буде неякісний, то потенційний покупець “обернеться до Вас спиною”, і це в прямому сенсі цього слова. Як зберегти зерно? А лише за допомогою надійного та якісного зерносховища. Де купити? В компанії “Зернові комплекси та системи”, що працює уже більше ніж 10 років на агропромисловому ринку України.

ТОВ "Зернові комплекси та системи" здійснює будівництво зерносховищ, що допоможе Вам раз і назавжди вирішити проблеми, пов'язані з сушінням, зберіганням, а також транспортуванням Вашого зерна.

Компанія надає послуги проектування та будівництва "під ключ" зерносховищ, а також поставку широкого спектру технологічного обладнання (зерносушарки, норії, конвеєри та інше). Будівництво зерносховищ може бути як поодиноко, так і спільно з об’єднаною системою завантаження-розвантаження.

В зерносховищах, що поставляє підприємство "Зернові комплекси та системи", можна довгостроково зберігати всі види зернових, олійних та бобових культур. Те, що зерно буде в надійній безпеці - це 100% гарантія.

Крім того, зерносховища ідеально пристосовані для роботи в складі елеваторів будь-якої конфігурації та об'єму зберігання з повною механізацією навантажувально-розвантажувальних робіт.

Найкраща якість зерносховищ, яка заслуговує Вашої уваги!

Для будівництва зерносховищ використовуються сталеві оцинковані листи. Вони покриті гальванічним покриттям високої якості (товщина покриття 20 μ, щільність цинкового покриття - 450 г/м2).

Вміст цинку в прошарку - 99%, відсутнє шкідливе для оцинковки олово. Оцинковане покриття нанесено з 100% рівномірністю по всій поверхні сталевого листа. Технологія обробки оцинкованого листа при виробництві обладнання організована таким чином, щоб виключити пошкодження цинкового покриття.

Відповідний підбір перфорованих підлог, провітрюваних вентиляторів і дахових провітрювачів забезпечує кондиціювання зерна та його природне досушування.

Колосальний досвід роботи та високий професіоналізм спеціалістів компанії “Зернові комплекси та системи” дозволяють гарантувати якісне та швидке виконання замовлення, починаючи з технічного обгрунтування будівництва об'єкта, закінчуючи навчанням обслуговуючого персоналу.