Як відбувається будівництво елеваторів під ключ?

Грамотно спроектований і побудований елеватор здатний окупити себе за 3 роки, за умови сприятливих погодних умов і адекватних цін на продукцію. При цьому елеватор може спростити процес збору врожаю, знижуючи ризики втрат і підвищуючи прибутковість. Найкращий вихід - це будівництво елеваторів під ключ.

Будівництво елеваторів, яке виконує наша компанія, гарантує вам надійне зернове сховище, яке буде в експлуатації довгі роки та дозволить автоматизувати процес зберігання та переробки зернових культур.

Елеватори нашого виробництва прості в експлуатації, надійні й довговічні. Ми пропонуємо великим агропідприємствам і фермерським господарствам сучасні високотехнологічні зерносховища, необхідні для розвитку і розширення виробництва.

Важливим етапом будівництва елеватору є розробка технічного завдання, а саме –  визначення основних потреб замовника. Цей процес потребує певного досвіду не лише в будівництві, а й у підборі необхідного обладнання. Від правильно підібраної техніки залежить ефективність, простота експлуатації, продуктивність і економічні показники елеватора.

Специфіка будівельних робіт для зерносховищ значно відрізняється від робіт зі зведення будинків загального призначення, тому необхідно враховувати:

  • технологічні особливості будівництва елеваторів;
  • технологію складання й монтажу обладнання для зберігання зернових;
  • можливість монтажу транспортного та іншого додаткового обладнання;
  • властивості ґрунтів та обмежень майданчика будівництва;
  • умови експлуатації елеватора.

Будівництво елеваторів «під ключ» - складне завдання, з яким впорається тільки досвідчена фірма. Будівництво елеватора зазвичай починається з вибору місця, адже елеватор - це досить технічно складний об'єкт, який можна збудувати не на будь-яких грунтах. Крім цього, важливим фактором успішності роботи елеватора є логістика, наявність прямих конкурентів поблизу і перспективність регіону.

ТОВ «Зернові комплекси та системи» займається продажем елеваторного обладнання в Україні: зеpносушарок, зерносховищ, транспортерів, пневмотранспортерів. Поставляємо зерносушарки італійської компaніі Strahl, в яких реалізований новаторський метод рекуперації тепла, що забезпечує скорочення витрат пального на 20 %, а електроенергії – на 30 %. У них застосовуються комп'ютерні системи управління, крім того, вони безпечні для навколишнього середовища. Зерносховищa і транспортери виготовляються польською фірмою Feerum з високоякісної фінської сталі – максимально міцної і надійної. Зерносховища забезпечують відмінне кондиціонування і досушування зернових культур.

Якщо вас цікавлять зерносушарки найвищої якості, будівництво зерносховищ в короткі терміни, звертайтеся в ТОВ "Зернові комплекси та системи" уже сьогодні!