Правильно підібрана зернова сушарка – запорука якості сушіння зерна 

З кожним роком дедалі більшого значення набувають якісні переробка, зберігання та сушіння зернових культур. Як відомо, сушіння зерна – одна із найбільш складних та енергоємних операцій, особливо у районах із підвищеним рівнем вологості. Часто виникають ситуації, коли якість зерна суттєво знижується у процесі сушіння, що пов’язано із використанням неправильної технології та порушенням температурного режиму.

Перш ніж зробити вибір на користь певної зерносушарки, варто звернути увагу на виробника, тепер не проблема знайти безліч відгуків про нього в інтернет-просторі. Слід віддати перевагу перевіреним виробникам, оскільки експлуатаційний термін устаткування безпосередньо залежить від цього. Також важливо звернути увагу на матеріал, з якого виготовлена зерносушарка, оскільки у разі пошкодження зерна його споживчі якості будуть залежати саме від матеріалу устаткування.

У нас представлені зернові сушарки провідних виробників. Зокрема, проточні зерносушарки італійської фірми Strahl виготовлені відповідно до найсучасніших технологій, у них зосереджені майже усі наявні новітні розробки. Вони є ідеальними для сушіння практично будь-яких типів зернових, бобових та олійних культур. Принципом, за яким вони працюють, є рекуперація тепла, у такий спосіб ви можете заощадити приблизно на 20 % палива та 30 % електроенергії більше, порівняно зі звичайними шахтними установками.

Такі зерносушарки оснащені спеціальною системою рекуперації тепла, тобто ви можете використовувати енергію відпрацьованого теплого повітря; цикловентиляторами зі спеціальними глушниками шуму, які дозволяють запобігати потраплянню пилу та лушпиння до атмосфери, здійснюють контроль вологості зерна; системою автоматичного управління, що дозволяє повністю автоматизувати весь процес сушіння. Зерносушарки мають спеціальне утеплення, а внутрішня частина виготовлена із стійкого до впливу теплого та вологого середовища матеріалу.

За допомогою панелі дистанційного управління ви маєте змогу контролювати увесь процес сушіння та бачити такі параметри: температуру зерна у кожній зоні; температуру повітря, яке сушить; рівень вологості вихідного зерна; режим роботи обладнання; архівацію даних з усіх культур за минулий період.

Зернова сушарка придбати ви можете у компанії «Зернові системи та комплекси». Ми надаємо гарантійне обслуговування терміном 1-2 роки. У разі замовлення двох одиниць товарів ви гарантовано отримаєте знижку у розмірі 7 %. Приймаємо замовлення з усієї території України, крім Донбасу. Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів. Чекаємо на замовлення!