Зернова сушарка: правила вибору за технічними характеристиками

Зернова сушарка є невід'ємною частиною будь-якого фермерського господарства, яке займається вирощуванням зернових. Основне призначення такого обладнання - це видалення зайвої вологи з зерна для його зберігання або транспортування.

При виборі зерносушильного обладнання необхідно враховувати, які культури домінують у сівозміні господарства. Важливо враховувати перспективний план по виробництву зернових культур господарства хоча б на 3 – 5 років, а також спрогнозувати кон’юнктуру ринку на перспективу.

Більшість фермерів мають звичку перед покупкою дізнаватися, як така сушарка працює в іншому господарстві. І вони мають рацію. Крім того, це дає можливість дізнатися слабкі місця при обслуговуванні та монтажі.

Існує два види зерносушарок: пересувні і стаціонарні. Стаціонарні бувають найрізноманітніших типів: зерносушарка шахтна, з жалюзі або каналами, камерна, барабанна з нерухомими або обертовими барабанами, конвеєрна, вакуумна і т. д.

В першу чергу, при виборі зерносушарки потрібно вибрати перевіреного виробника. Краще віддавати перевагу маркам, що мають великий стаж на ринку і здобули певну позитивну репутацію, від цього залежить термін служби обладнання та якість його роботи.

Також слід звернути увагу на матеріал, з якого виконана зернова сушарка. Пошкоджене зерно псується вдвічі швидше, тому варто вибирати сушилку з матеріалу, який буде дбайливо ставитися до зерна, наприклад, алюміній. Зверніть увагу на спосіб вивантаження і завантаження. Оптимальним варіантом є самоплив, тому що так зерно не деформується і не псується.

Вид палива — наступне, на що потрібно звернути увагу. Найкращим паливом для сушарок є природний газ. Його витрата на тонну зерна - 1,3 куб. м на 1 % вологості при нормальному стані зерна.

Важливо, щоб всі зерна просушувались рівномірно, не пересушувались і не ушкоджувались. Великий плюс для зерносушарки - можливість її реконструкції для збільшення продуктивності.

Особливу увагу потрібно звернути на таке:
- працює техніка тільки на нагрівання продукту, чи і на охолодження теж. Зерносушарка, в якій є функція охолодження, має більшу продуктивність при менших енерговитратах;
- вологість, при якій забезпечується продуктивність, тому що за рахунок зміни вологості продукту можна істотно збільшити продуктивність.

Компанія «Зернові комплекси та системи» здійснює продаж якісних зерносушарок з гарантією від 1 до 2 років. Якість нашого обладнання висока при низькій енергозатратності та з помірними цінами. Доставка по Україні та оплата за домовленістю.

Детальнішу інформацію дивіться на нашому сайті або запитуйте за вказаними телефонами.