Пневмотранспортери зерна: коли кожне зернятко на рахунку

Кожен знає, що недостатньо просто виростити і зібрати врожай, куди важливіше його зберегти, а це не завжди можливо. Процес транспортування, навантаження і вивантаження врожаю, тонкощі очищення і сушіння, нескінченна боротьба з шкідниками і несприятливими погодними умовами -  це неповний список того, що може вплинути на втрати врожаю, які іноді доходять до відмітки 15-20% від зібраного в загальному зерна. Тому перед багатьма господарствами з року в рік постає проблема пошуку способу ефективного збереження зерна при мінімальних витратах. І потрібно сказати, що сучасне машинобудування такі знаходить.

Наприклад, для акуратної подачі зерна в зерносховище або будь-який інший склад існують пневмотранспортери зерна. Вони широко використовуються для вертикального або горизонтального транспортування зерна на висоту до 30 метрів і дальність - до 100 метрів. При цьому вологість зерна може становити 25%, а засміченість близько 15%.

Принцип роботи такого обладнання досить простий. На вході пневмосистема працює за принципом пилососа: шланг пристрою переміщує зерно в циклон. Там сипучий матеріал відділяється від повітря і надходить на дозатор, що подає продукт однаковими порціями в вихідний трубопровід.

Крім, безпосереднього зручного транспортування даний вид транспортера вигідно використовувати ще й тому, що в процесі переміщення він підсушує зерно. Це відбувається завдяки тому, що в процесі роботи транспортера повітря всередині значно нагрівається. Також в процесі транспортування відбувається часткове відсіювання легких домішок, насіння бур'янів, пилу. Оскільки зерно ні за яких обставин не стикається з лопатями вентилятора, виключено його навіть мінімальне пошкодження.

Ще одна важлива перевага такого обладнання - це маневреність. Він може легко пересуватися вручну, завдяки зручній збірно-розбірній установці.

Як бачите такі транспортери - відмінна альтернатива застарілим методам переміщення врожаю. Але в такому випадку виникає закономірне питання, де краще купувати пневмотранспортери для зерна в Україні?

Свої послуги пропонує підприємство «Зернові комплекси та системи». Ми поставляємо на ринок дане обладнання різної потужності і дальності подачі зерна.

На сьогоднішній день ми пропонуємо пневмотранспортери нагнітаючої дії: Т-378, транспортери всмоктувально-нагнітаючого принципу дії: Т-207, T - 449/1, T - 449/2, а також транспортери з системою пиловловлювання: Т-450, Т-470.

Всі моделі відрізняються високою надійністю, доступною ціною і тривалим терміном експлуатації.

Хочете більше дізнатися про пневмотранспортери зерна? Тоді переходьте до розділу Товари. Якщо у вас виникнуть питання, ми завжди готові відповісти на них за контактним номером телефону, розміщеним на даному сайті. Звертайтеся.